Aktualnosci
Twoje położenie: Strona główna / Aktualnośći

Oferta pracy

Kategoria: Newsy Firmowe, Data dodania: 2013-05-20
zdjecie

Opis firmy:

Jesteśmy młodą i prężnie działającą Agencją Marketingową. W związku z rozwojem firmy  poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Telefonicznej obsługi klienta (Call Center).

Opis stanowiska:

  • sprzedaż reklam na ogólnopolskim portalu;

  • monitoring sprzedaży i poziomu zamówień;

  • prowadzenie dokumentacji handlowej;

  • rozwijanie sprzedaży w podległym regionie;

  • realizacja założonych celów sprzedażowych;

  • podtrzymywanie kontaktów z partnerami handlowymi.

Wymagania:

  • biegła znajomość pakietu MS Office;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy oraz w obsłudze klienta;

  • wysokie umiejętności komunikacji i negocjacji;

  • operatywność i samodzielność w działaniu;

  • duże zdolności interpersonalne;

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole;

  • szkolenia i możliwości rozwoju.