Aktualnosci
Twoje położenie: Strona główna / Aktualnośći

Oferta pracy

Kategoria: , Data dodania: 2013-05-20
zdjecie

Opis firmy:

Jesteśmy młodą i prężnie działającą Agencją Marketingową. W związku z rozwojem firmy  poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Reportera/Dziennikarza.

Opis stanowiska:

  • pisanie i redagowanie tekstów, reportaży i wywiadów do serwisów internetowych o tematyce rolniczej i samorządowej ;

  • bieżące wspomaganie pracy redakcji;

  • przeprowadzanie wywiadów dla redakcji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie;

  • co najmniej 4 miesięczne doświadczenie w pracy dziennikarza;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność pisania i redagowania tekstów;

  • umiejętność wyszukiwania informacji;

  • znajomość zasady stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii;

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym zespole;

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy;

  • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy.